HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 15. Shkurt 2014 - 15:00 h

KastriotiVllaznia
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 15 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Nertil BREGASI, Gerard QIRICI, Labian MUSTAFARAJ
 
Spektatore: 1.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 46 ::Gentian MANUKA <-> Erjon XHAFASubstitution min 58 ::Enco MALINDI <-> Erald TURDIUSubstitution min 73 ::Artan KARAPICI <-> Elton MUCOLLARIGol min 15 ::Elton DOKUGol min 21 ::Davor BRATICGol min 56 ::Lazar POPOVICKarton i verdhe min 73 ::Gentian MANUKA


Substitution min 28 ::Milan NIKOLIC <-> Florind BARDULLA Substitution min 71 ::Arenc DIBRA <-> Alis BOCI Substitution min 80 ::Amarildo BELISHA <-> Olsi GOCAJDemtim min 27 ::Florind BARDULLAGol min 37 ::Tomislav BUSICGol min 48 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 22 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 86 ::Alsid TAFILIDemtim min 27 ::Florind BARDULLAGol min 37 ::Tomislav BUSICGol min 48 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 22 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 86 ::Alsid TAFILIDemtim min 27 ::Florind BARDULLAGol min 37 ::Tomislav BUSICGol min 48 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 22 ::Olsi GOCAJKarton i verdhe min 86 ::Alsid TAFILI
Vllaznia
 Eventet
Demtim
  • 27' : Florind BARDULLA ( 1 )
  Gol
  • 15' : Elton DOKU ( 1 )
  • 21' : Davor BRATIC ( 1 )
  • 56' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 37' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 48' : Alsid TAFILI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 73' : Gentian MANUKA ( 1 )
  • 22' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 86' : Alsid TAFILI ( 1 )