HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Asion DAJA

Personal data

Picture of Asion DAJA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Asion DAJA
Birthday (Age): 14. Mars 1990 (34)
Jersey Number: 4
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday August 31 Kastrioti vs Partizani 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday September 14 Bylis vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday September 18 Kastrioti vs Besa 1 0 0 - - 1 - - - - -
Sunday September 22 Flamurtari vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday September 28 Kastrioti vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday October 02 Tirana vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday October 20 Vllaznia vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Friday November 01 Teuta vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday November 24 Partizani vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday November 30 Kastrioti vs Bylis 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday December 08 Besa vs Kastrioti 1 0 0 - - 1 - - - - -
Sunday December 15 Kastrioti vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday February 01 Kastrioti vs Tirana 1 0 0 - - 1 - - - 1 -
Saturday February 15 Kastrioti vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday February 22 Skenderbeu vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday March 01 Kastrioti vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday April 30 Kastrioti vs Tirana 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 17 0 0 - - 4 - - - 1 -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Tirana - - - - - - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Tirana 8 8 - - - - 2 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 10 5 5 - 1 - 4 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Partizani - - - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Partizani 9 4 5 1 - - 2 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Kastrioti 9 9 - - - - 5 - - - 1 -
Kategoria Superiore 2012-13 Kastrioti 3 3 - - 1 - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Dinamo 9 7 2 - - - 2 1 - - - -
CHAMPIONS League 2010-11 Dinamo 1 - 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Dinamo 2 1 1 - - - 3 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2010-11 Dinamo 1 - 1 - - - - - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 - - - - - - - - - - - -
Superkupa 2010 Dinamo 1 - 1 - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Dinamo 1 - 1 - - - - - - - - -
Career Total 54 37 17 1 2 - 22 1 - - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Partizani Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Partizani Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Partizani Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Partizani Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Partizani Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Kastrioti Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Kastrioti Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Dinamo Mesfushor
CHAMPIONS League 2010-11 2010-11 Dinamo Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Dinamo Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2010-11 2010-11 Dinamo Mesfushor
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mesfushor
Superkupa 2010 2010 Dinamo Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Dinamo Mesfushor