HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 22. Shkurt 2014 - 18:00 h

SkenderbeuKastrioti
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Shkurt 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kridens META, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA, Erald DEMIRAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Skenderbeu
  Substitution min 85 ::Zeljko TOMIC <-> Enkel ALIKAJSubstitution min 90 ::Klaudio HYSENI <-> Andi RIBAJGol min 43 ::Bledi SHKEMBIGol min 79 ::Pero PEJIC


  Substitution min 70 ::Jetmir SEFA <-> Gentian MANUKA Substitution min 75 ::Erald TURDIU <-> Rigers HOXHA Substitution min 82 ::Artan KARAPICI <-> Enco MALINDI Karton i verdhe min 32 ::Gentian MANUKAKarton i verdhe min 46 ::Davor BRATICKarton i verdhe min 82 ::Fatmir CACAKarton i verdhe min 32 ::Gentian MANUKAKarton i verdhe min 46 ::Davor BRATICKarton i verdhe min 82 ::Fatmir CACA
  Kastrioti
   Eventet
  Gol
  • 43' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  • 79' : Pero PEJIC ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 32' : Gentian MANUKA ( 1 )
    • 46' : Davor BRATIC ( 1 )
    • 82' : Fatmir CACA ( 1 )