HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 28. Shtator 2013 - 15:00 h

KastriotiKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META, Gerard QIRICI, Ergin DODA, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 46 ::Guido TEPSHI <-> Artan KARAPICISubstitution min 62 ::Elton MUCOLLARI <-> Cate' FONSECASubstitution min 8 ::Nertil FERRAJ <-> Jetmir SEFAKarton i verdhe min 71 ::Rigers HOXHA


Substitution min 46 ::Sokol CIKALLESHI <-> Lazar POPOVIC Substitution min 46 ::Besar MUSOLLI <-> Lucas Damian MALACARNE Substitution min 68 ::Gentian MANUKA <-> Yll HOXHA Gol min 79 ::Igli ALLMUCAGol min 79 ::Igli ALLMUCA
Kukësi
 Eventet
Gol
    • 79' : Igli ALLMUCA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 71' : Rigers HOXHA ( 1 )