HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E mërkurë, 30. Prill 2014 - 17:00 h

KastriotiTirana
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 30 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Laver ALLA, Skerdi GRECA, Enea PASHAJ, Devis KORESHI
 
Spektatore: 600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 46 ::Mladen KUKRIKA <-> Princ CALISubstitution min 46 ::Jetmir SEFA <-> Elton MUCOLLARISubstitution min 60 ::Nertil FERRAJ <-> Enco MALINDIPenallti min 66 ::Erald TURDIUGol min 85 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 67 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 87 ::Erald TURDIU


Substitution min 62 ::Glorian HOXHA <-> Ivan DELIC Substitution min 75 ::Dorian KERCIKU <-> Erlind KORRESHI Substitution min 85 ::Afrim TAKU <-> Mensur LIMANIPenallti min 40 ::Gentian MUCAGol min 38 ::Ardit PEPOSHIGol min 82 ::Mensur LIMANIPenallti min 40 ::Gentian MUCAGol min 38 ::Ardit PEPOSHIGol min 82 ::Mensur LIMANIPenallti min 40 ::Gentian MUCAGol min 38 ::Ardit PEPOSHIGol min 82 ::Mensur LIMANI
Tirana
 Eventet
Penallti
  • 66' : Erald TURDIU ( 1 )
  • 40' : Gentian MUCA ( 1 )
Gol
  • 85' : Nertil FERRAJ ( 1 )
  • 38' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  • 82' : Mensur LIMANI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 67' : Nertil FERRAJ ( 1 )
  • 87' : Erald TURDIU ( 1 )