HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 15. Dhjetor 2013 - 14:00 h

VllazniaLushnja
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Blerim ZIRI, Shkelzen ZIRI, Endrit VESELI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues


      Timeline
     Vllaznia
     Penallti min 49 ::Tomislav BUSICGol min 79 ::Tomislav BUSIC


     Lushnja
      Eventet
     Penallti
     • 49' : Tomislav BUSIC ( 1 )
      Gol
      • 79' : Tomislav BUSIC ( 1 )