HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E shtunë, 19. Prill 2014 - 15:00 h

KastriotiVllaznia
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Prill 2014
Match Time :15:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Dojando MYFTARI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 1.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 46 ::Gentian MANUKA <-> Sermiran CELASubstitution min 46 ::Guido TEPSHI <-> Nertil FERRAJSubstitution min 46 ::Princ CALI <-> Mladen KUKRIKAPenallti min 67 ::Fatmir CACAGol min 22 ::Elton DOKUKarton i verdhe min 87 ::Arian SHETA


Substitution min 61 ::Olsi GOCAJ <-> Alsid TAFILI Substitution min 65 ::Antonio MARKU <-> Alis BOCI Substitution min 83 ::Bekim DEMA <-> Arsen HAJDARIGol min 8 ::Arsid KRUJAGol min 44 ::Arsid KRUJAGol min 59 ::Ndricim SHTUBINAGol min 82 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 66 ::Elvin BEQIRIGol min 8 ::Arsid KRUJAGol min 44 ::Arsid KRUJAGol min 59 ::Ndricim SHTUBINAGol min 82 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 66 ::Elvin BEQIRIGol min 8 ::Arsid KRUJAGol min 44 ::Arsid KRUJAGol min 59 ::Ndricim SHTUBINAGol min 82 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 66 ::Elvin BEQIRI
Vllaznia
 Eventet
Penallti
 • 67' : Fatmir CACA ( 1 )
  Gol
  • 22' : Elton DOKU ( 1 )
  • 8' : Arsid KRUJA ( 1 )
  • 44' : Arsid KRUJA ( 1 )
  • 59' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 82' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 87' : Arian SHETA ( 1 )
  • 66' : Elvin BEQIRI ( 1 )