HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 10. Nentor 2013 - 15:00 h

BesaVllaznia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 10 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Hermal LLAPRA, Emigers GANCI, Ergin DODA, Remzi SADIKU
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 64 ::Daniel ROSHI <-> Ledian MUCAJSubstitution min 72 ::Vangjel MILE <-> Sindri GURISubstitution min 85 ::Argjend MUSTAFA <-> Idriz BATHAGol min 82 ::Fatjon SEFA


Substitution min 62 ::Ervin REXHA <-> Elvin BEQIRI Substitution min 80 ::Behar RAMADANI <-> Amarildo BELISHA Substitution min 80 ::Arenc DIBRA <-> Florind BARDULLA Demtim min 60 ::Elvin BEQIRIKarton i verdhe min 31 ::Arsid KRUJAKarton i verdhe min 47 ::Ervis KRAJAKarton i verdhe min 55 ::Alis BOCIDemtim min 60 ::Elvin BEQIRIKarton i verdhe min 31 ::Arsid KRUJAKarton i verdhe min 47 ::Ervis KRAJAKarton i verdhe min 55 ::Alis BOCIDemtim min 60 ::Elvin BEQIRIKarton i verdhe min 31 ::Arsid KRUJAKarton i verdhe min 47 ::Ervis KRAJAKarton i verdhe min 55 ::Alis BOCI
Vllaznia
 Eventet
Demtim
  • 60' : Elvin BEQIRI ( 1 )
  Gol
  • 82' : Fatjon SEFA ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 31' : Arsid KRUJA ( 1 )
    • 47' : Ervis KRAJA ( 1 )
    • 55' : Alis BOCI ( 1 )