HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E mërkurë, 30. Prill 2014 - 17:00 h

VllazniaFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 30 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ardian BEQIRI, Rejdi AVDO, Ergin DODA
 
Spektatore: 3.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 59 ::Amarildo BELISHA <-> Arsen HAJDARISubstitution min 78 ::Arenc DIBRA <-> Florind BARDULLAGol min 88 ::Elvin BEQIRIKarton i verdhe min 40 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 74 ::Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 89 ::Arenc DIBRA


Substitution min 74 ::Brunild PEPA <-> Polizoi ARBERI Substitution min 87 ::Halim BEGAJ <-> Gilman LIKAKarton i verdhe min 33 ::Ardit SHEHAJKarton i verdhe min 86 ::Franc VELIUKarton i verdhe min 33 ::Ardit SHEHAJKarton i verdhe min 86 ::Franc VELIU
Flamurtari
 Eventet
Gol
 • 88' : Elvin BEQIRI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 74' : Amarildo BELISHA ( 1 )
  • 89' : Arenc DIBRA ( 1 )
  • 33' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  • 86' : Franc VELIU ( 1 )