HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Arbër ABILALIAJ

Personal data

Picture of Arbër ABILALIAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arbër ABILALIAJ
Birthday (Age):06. Qershor 1986 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja0101-------
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia0101-------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta101--------
Sunday December 15KastriotivsFlamurtari101--------
Sunday February 02BylisvsFlamurtari100--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 16FlamurtarivsLaci100--------
Saturday February 22KukësivsFlamurtari1001-------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana100--------
Saturday March 08LushnjavsFlamurtari1002-------
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani101--------
Sunday April 13FlamurtarivsSkenderbeu1001-------
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari1001-------
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana1002-1-----
Games total14239-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari1210254-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1082210-1--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11--1-------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana21112-------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1313-46-6-----
Career Total383351223-8--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues