HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 03 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E diel, 16. Shkurt 2014 - 14:00 h

FlamurtariLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Kridens META, Denis REXHA, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 1.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 58 ::Franc VELIU <-> Halim BEGAJSubstitution min 68 ::Brunild PEPA <-> Bruno TELUSHIGol min 45 2 ::Bruno TELUSHIKarton i verdhe min 49 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 57 ::Lejdi LICAJKarton i verdhe min 93 ::Erjon DUSHKU


Substitution min 41 ::Sadush DANI <-> Erjon VUCAJ Substitution min 46 ::Alfred ZEFI <-> Valdan NIMANI Substitution min 75 ::Julian MALO <-> Kehinde OWOEYEGol min 24 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 61 ::Sadush DANIKarton i verdhe min 71 ::Olsi TEQJAGol min 24 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 61 ::Sadush DANIKarton i verdhe min 71 ::Olsi TEQJA
Laci
 Eventet
Gol
  • 45 2' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  • 24' : Erjon VUCAJ ( 1 )
Karton i verdhe
  • 49' : Nijas LENA ( 1 )
  • 57' : Lejdi LICAJ ( 1 )
  • 93' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 61' : Sadush DANI ( 1 )
  • 71' : Olsi TEQJA ( 1 )