HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arbër ABILALIAJ

Personal data

Picture of Arbër ABILALIAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arbër ABILALIAJ
Birthday (Age):06. Qershor 1986 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23TiranavsFlamurtari1001-1-----
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday September 13GramozivsTirana1001-------
Saturday September 19TiranavsBesa101--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--56-----
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Sunday October 18DinamovsTirana0101-------
Saturday October 24TiranavsTeuta100--1-----
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Sunday November 22LacivsTirana010--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana101--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--1-----
Thursday December 17BesavsTirana010--------
Sunday December 20TiranavsApolonia1001-------
Wednesday December 23KastriotivsTirana101--------
Saturday January 30TeutavsTirana010--------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100--------
Saturday February 20TiranavsLaci1011-------
Saturday March 06TiranavsKastrioti101--1-----
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--1-----
Friday April 02ApoloniavsTirana010--------
Friday May 14TiranavsDinamo101--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana1001-------
Games total20566-61-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari1210254-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1082210-1--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11--1-------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana21112-------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1313-46-6-----
Career Total383351223-8--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues