HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E shtunë, 10. Maj 2014 - 18:00 h

VllazniaTeuta
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Maj 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Ermal BARUSHI, Bardhyl PASHAJ
 
Spektatore: 3.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 59 ::Stivi VECAJ <-> Amarildo BELISHASubstitution min 75 ::Stivi SHABAJ <-> Ndricim SHTUBINASubstitution min 77 ::Mateo ZEFI <-> Ervis KRAJAGol min 37 ::Arsid KRUJAKarton i verdhe min 89 ::Stivi SHABAJ


Substitution min 29 ::Fernandez Da SILVA <-> Julian AHMATAJ Substitution min 59 ::Albi DOSTI <-> Rijat SHALA Gol min 48 ::Akil JAKUPIGol min 49 ::Daniel XHAFAJGol min 90 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 75 ::Daniel XHAFAJGol min 48 ::Akil JAKUPIGol min 49 ::Daniel XHAFAJGol min 90 ::Amadou SAMBKarton i verdhe min 75 ::Daniel XHAFAJ
Teuta
 Eventet
Gol
  • 37' : Arsid KRUJA ( 1 )
  • 48' : Akil JAKUPI ( 1 )
  • 49' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 90' : Amadou SAMB ( 1 )
Karton i verdhe
  • 89' : Stivi SHABAJ ( 1 )
  • 75' : Daniel XHAFAJ ( 1 )