HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 26. Tetor 2013 - 18:00 h

PartizaniVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Tetor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Gerard QIRICI, Denis REXHA, Labian MUSTAFARAJ
 
Spektatore: 400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Partizani
  Substitution min 63 ::Onome SODJE <-> Rigers DUSHKUSubstitution min 70 ::Julian MALO <-> Vladimir BUAC


  Gol min 49 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 36 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 68 ::Ervis KRAJAGol min 49 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 36 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 68 ::Ervis KRAJA
  Vllaznia
   Eventet
  Gol
   • 49' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 36' : Alsid TAFILI ( 1 )
    • 68' : Ervis KRAJA ( 1 )