HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Vladimir BUAC

Personal data

Picture of Vladimir BUAC
Name:Vladimir BUAC
Jersey Number:17
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14LacivsPartizani100--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis101--------
Saturday September 21BesavsPartizani100--1-----
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari100--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani101--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Saturday October 19LushnjavsPartizani101--1-----
Saturday October 26PartizanivsVllaznia101--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta010--1-----
Sunday December 08BylisvsPartizani101--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Games total1015--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani6512--3-----
Career Total6512--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues