HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Besnik KRASNIQI

Personal data

Picture of Besnik KRASNIQI
Name:Besnik KRASNIQI
Jersey Number:2
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani100--------
Saturday September 14LacivsPartizani100--1-----
Wednesday September 18PartizanivsBylis100--------
Saturday September 21BesavsPartizani100--1-----
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari100--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti100--1-----
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Saturday February 01PartizanivsKukësi100--------
Friday February 07TiranavsPartizani100--1-----
Saturday February 15PartizanivsLushnja101--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani100--------
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana100--------
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi100--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti100--------
Wednesday April 30LacivsPartizani100--1-----
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu101--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani1001-------
Games total29021-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari862---2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta76111-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Partizani1414-21-5-----
Career Total3027332-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes