HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 20. Prill 2014 - 18:00 h

PartizaniKukësi
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Prill 2014
Match Time :18:00 h
Match number :6
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ditmar JUBICA, Melis DERVISHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Partizani
  Substitution min 74 ::Mario SACER <-> Nderim NEDZIPISubstitution min 84 ::Behar MALIQI <-> Migen MEMELLIGol min 30 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 27 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 42 ::Rigers DUSHKUKarton i verdhe-kuq min 80 ::Labinot IBRAHIMI


  Karton i verdhe min 24 ::Vilfor HYSAKarton i verdhe min 24 ::Vilfor HYSAKarton i verdhe min 24 ::Vilfor HYSA
  Kukësi
   Eventet
  Gol
  • 30' : Migen MEMELLI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 27' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
   • 42' : Rigers DUSHKU ( 1 )
   • 24' : Vilfor HYSA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 80' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )