HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 15. Shkurt 2014 - 15:00 h

PartizaniLushnja
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 15 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Andi KOCI, Orges GRABOVA, Dojando MYFTARI
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 46 ::Nderim NEDZIPI <-> Antun DUNKOVICSubstitution min 76 ::Renato HYSHMERI <-> Besnik KRASNIQIGol min 11 ::Migen MEMELLIGol min 2 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 73 ::Behar MALIQI


Substitution min 17 ::Ledion RUCO <-> Cate' FONSECA Karton i verdhe min 14 ::Alban BIZHYTIKarton i verdhe min 19 ::Meglid MIHANIKarton i verdhe min 85 ::Ledion RUCOKarton i verdhe-kuq min 31 ::Alban BIZHYTIKarton i verdhe min 14 ::Alban BIZHYTIKarton i verdhe min 19 ::Meglid MIHANIKarton i verdhe min 85 ::Ledion RUCOKarton i verdhe-kuq min 31 ::Alban BIZHYTIKarton i verdhe min 14 ::Alban BIZHYTIKarton i verdhe min 19 ::Meglid MIHANIKarton i verdhe min 85 ::Ledion RUCOKarton i verdhe-kuq min 31 ::Alban BIZHYTI
Lushnja
 Eventet
Gol
 • 11' : Migen MEMELLI ( 1 )
 • 2' : Migen MEMELLI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 73' : Behar MALIQI ( 1 )
  • 14' : Alban BIZHYTI ( 1 )
  • 19' : Meglid MIHANI ( 1 )
  • 85' : Ledion RUCO ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 31' : Alban BIZHYTI ( 1 )