HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 15:00 h

VllazniaTirana
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Blendi BRESHANI, Gezim KOKA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 4.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 46 ::Florind BARDULLA <-> Ndricim SHTUBINASubstitution min 72 ::Bekim DEMA <-> Amarildo BELISHASubstitution min 80 ::Jurgen GJINI <-> Tomislav BUSICGol min 26 ::Ndricim SHTUBINAGol min 30 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 16 ::Blazo RAJOVIC


Substitution min 46 ::Jurgen MUMAJESI <-> Ardit PEPOSHI Substitution min 46 ::Dorian KERCIKU <-> Fatmir HYSENBELLIU Substitution min 65 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Elvis SINA Karton i kuq min 15 ::Vedran GERCKarton i kuq min 15 ::Vedran GERCKarton i kuq min 15 ::Vedran GERC
Tirana
 Eventet
Gol
 • 26' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
 • 30' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  Karton i kuq
   • 15' : Vedran GERC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 16' : Blazo RAJOVIC ( 1 )