HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 06. Tetor 2013 - 15:00 h

TeutaVllaznia
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Kridens META, Endrit ZHULI, Gerard QIRICI, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 62 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Vedat MURIQISubstitution min 71 ::Bledar MANCAKU <-> Hektor IDRIZISubstitution min 77 ::Alfred DELIALLISI <-> Fernandez Da SILVAGol min 18 ::Daniel XHAFAJGol min 73 ::Ansi NIKAGol min 82 ::Daniel XHAFAJKarton i verdhe min 79 ::Bledar MANCAKU


Substitution min 46 ::Florind BARDULLA <-> Elvin BEQIRI Substitution min 77 ::Alis BOCI <-> Arsen HAJDARI Substitution min 86 ::Bekim DEMA <-> Alsid TAFILIGol min 54 ::Tomislav BUSICGol min 61 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 74 ::Florind BARDULLAKarton i verdhe min 85 ::Arsen SYKAJGol min 54 ::Tomislav BUSICGol min 61 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 74 ::Florind BARDULLAKarton i verdhe min 85 ::Arsen SYKAJ
Vllaznia
 Eventet
Gol
 • 18' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 73' : Ansi NIKA ( 1 )
 • 82' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 54' : Tomislav BUSIC ( 1 )
 • 61' : Tomislav BUSIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 79' : Bledar MANCAKU ( 1 )
 • 74' : Florind BARDULLA ( 1 )
 • 85' : Arsen SYKAJ ( 1 )