HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 22. Shtator 2013 - 15:00 h

KukësiTeuta
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 1.300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 46 ::Enkel ALIKAJ <-> Danny DRAGOISubstitution min 60 ::Lazar POPOVIC <-> Sokol CIKALLESHIKarton i verdhe min 30 ::Sokol CIKALLESHI


Substitution min 71 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Vedat MURIQI Substitution min 79 ::Arber Cyrbja <-> Erjon MUSTAFAJ Substitution min 84 ::Bledar MANCAKU <-> Ansi NIKADemtim min 76 ::Erjon MUSTAFAJKarton i verdhe min 24 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe min 30 ::Bledian RIZVANIDemtim min 76 ::Erjon MUSTAFAJKarton i verdhe min 24 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe min 30 ::Bledian RIZVANI
Teuta
 Eventet
Demtim
  • 76' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 30' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 24' : Vedat MURIQI ( 1 )
  • 30' : Bledian RIZVANI ( 1 )