HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 30. Nentor 2013 - 18:00 h

TeutaBesa
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Nentor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 1.500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 56 ::Fernandez Da SILVA <-> Bledar HODOSubstitution min 65 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Alfred DELIALLISIKarton i verdhe min 72 ::Julian AHMATAJPenallti e humbur min 85 ::Tefik OSMANI


Substitution min 64 ::Bruno DITA <-> Sindri GURI Substitution min 80 ::Ledian MUCAJ <-> Argjend MUSTAFA Substitution min 91 ::Darlien BAJAZITI <-> Bernard BERISHAGol min 60 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe min 22 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 8 ::Argjend MUSTAFAKarton i verdhe min 84 ::Erand HOXHAGol min 60 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe min 22 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 8 ::Argjend MUSTAFAKarton i verdhe min 84 ::Erand HOXHAGol min 60 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe min 22 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 8 ::Argjend MUSTAFAKarton i verdhe min 84 ::Erand HOXHA
Besa
 Eventet
Gol
  • 60' : Bernard BERISHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 72' : Julian AHMATAJ ( 1 )
  • 22' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 8' : Argjend MUSTAFA ( 1 )
  • 84' : Erand HOXHA ( 1 )
  Penallti e humbur
  • 85' : Tefik OSMANI ( 1 )