HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 12. Prill 2014 - 15:00 h

BesaLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Prill 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Remzi SADIKU, Olsi SOKOLI, Emiliano BICAKU, Ergin DODA
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 56 ::Shaqir STAFA <-> Fisnik RAMADANISubstitution min 63 ::Sindri GURI <-> Bruno DITAKarton i verdhe min 58 ::Argjend MUSTAFAKarton i verdhe min 58 ::Bernard BERISHA


Substitution min 63 ::Eduard TANUSHI <-> Edison NDRECA Substitution min 87 ::Julian MALO <-> Emiljano VELIAJKarton i verdhe min 21 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 67 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 68 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 88 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 92 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe-kuq min 68 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 21 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 67 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 68 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 88 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 92 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe-kuq min 68 ::Erjon VUCAJ
Laci
 Eventet
Karton i verdhe
 • 58' : Argjend MUSTAFA ( 1 )
 • 58' : Bernard BERISHA ( 1 )
 • 21' : Olsi TEQJA ( 1 )
 • 67' : Erjon VUCAJ ( 1 )
 • 68' : Eduard TANUSHI ( 1 )
 • 88' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
 • 92' : Alfred ZEFI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 68' : Erjon VUCAJ ( 1 )