HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Peter MUJDRESA

Personal data

Picture of Peter MUJDRESA
Nationality:Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
Name:Peter MUJDRESA
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--1-----
Friday April 02ApoloniavsTirana100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--1-----
Games total1300--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia77----4-----
Career Total77----4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes