HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Saimir CELHAKA

Personal data

Picture of Saimir CELHAKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Saimir CELHAKA
Birthday (Age):21. Nentor 1990 (33)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday January 31ApoloniavsBesa010--------
Sunday April 11BesavsApolonia010--------
Saturday April 17TeutavsBesa100--------
Friday May 14BesavsGramozi010--------
Games total130--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Besa31211-1-----
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa1-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Besa2-2---------
Career Total61511-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes