HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ivan JAKOVLEVIC

Personal data

Picture of Ivan JAKOVLEVIC
Name:Ivan JAKOVLEVIC
Jersey Number:16
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 28/01/2017SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday, 26/02/2017TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 05/03/2017FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 18/03/2017LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 06/05/2017FlamurtarivsTirana101--------
Games total601--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari1-1---------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari22-1--------
Career Total3211--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes