HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Arber BEQAJ

Personal data

Picture of Arber BEQAJ
Name:Arber BEQAJ
Jersey Number:2
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/10/2016LacivsFlamurtari100--1-----
Sunday, 30/10/2016FlamurtarivsKorabi010--------
Saturday, 05/11/2016FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 20/11/2016LuftetarivsFlamurtari100--------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 10/12/2016KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 18/12/2016FlamurtarivsLaci100--1-----
Sunday, 26/02/2017TiranavsFlamurtari101--------
Saturday, 06/05/2017FlamurtarivsTirana010--------
Games total721--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari532---2-----
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1-1---------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari1-1---------
Career Total734---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor