HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Valsi BINISHI

Personal data

Picture of Valsi BINISHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Valsi BINISHI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--1-----
Monday September 14PogradecivsKamza010--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci010--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport101--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12PogradecivsBylis100--------
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100--------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci100--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli101--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci010--------
Games total1632--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci------2-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci------------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci8712--1-----
Career Total8712--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes