HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Jurgen AGOLLI

Personal data

Picture of Jurgen AGOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jurgen AGOLLI
Birthday (Age):26. Gusht 1990 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PartizanivsBilisht Sport100--------
Wednesday September 02BylisvsPartizani100--------
Saturday September 19AdavsPartizani100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja101--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani101--------
Saturday October 17PartizanivsKamza010--------
Monday October 26PogradecivsPartizani010--1-----
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday November 21PartizanivsLushnja101--------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani010--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci010--------
Games total653--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti312---------
Kategoria 1 2009-10Partizani6332--1-----
Career Total9452--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMesfushor