HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dimitar KAPINKOVSKI

Personal data

Picture of Dimitar KAPINKOVSKI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Dimitar KAPINKOVSKI
Birthday (Age):27. Maj 1975 (48)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02BylisvsPartizani010--------
Saturday September 19BylisvsGramshi010--------
Saturday September 26SkraparivsBylis101--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis010--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis010--------
Saturday October 31BylisvsAda010--------
Saturday November 07TurbinavsBylis010--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja101--------
Saturday November 28LushnjavsBylis010--------
Saturday December 05BylisvsKamza010--------
Saturday December 12PogradecivsBylis010--------
Saturday December 19BylisvsElbasani010--1-----
Games total2112--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Bylis7161--1-----
Career Total7161--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10BylisMesfushor