HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Bekim ISUFI

Personal data

Picture of Bekim ISUFI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Bekim ISUFI
Birthday (Age):02. Janar 1976 (48)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 15KEK-UvsVELLAZNIMI101-
Saturday August 22KEK-UvsFLAMURTARI100-
Sunday August 30BESAvsKEK-U100-
Wednesday September 02KEK-UvsDRENICA101-
Saturday September 05PRISHTINAvsKEK-U101-
Saturday September 12KEK-UvsHYSI100-
Saturday September 19GJILANvsKEK-U100-
Wednesday September 23KEK-UvsTREPCA100-
Saturday September 26LIRIAvsKEK-U100-
Games total903-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U55-2-
Career Total55-2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRITATranjer
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRITATranjer
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIATranjer