HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Klejdi LARTI

Personal data

Picture of Klejdi LARTI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klejdi LARTI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17PogradecivsTomori010--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci101--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci010--1-----
Saturday November 19BylisvsPogradeci010--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--1-----
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--1-----
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana101--------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari010--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci1001-1-----
Friday April 06PogradecivsVllaznia010--------
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci1001-------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total10522-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci73412-4-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci------------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci23320---2-----
Career Total3062412-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciPLAYERS