HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ramush ADEMI

Personal data

Picture of Ramush ADEMI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ramush ADEMI
Birthday (Age):11. Shtator 1987 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27KEK-UvsLEPENCI100--1-----
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA010--------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI100--------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA010--------
Sunday September 25DRITAvsLEPENCI100--1-----
Sunday October 23BESAvsLEPENCI010--------
Sunday October 30GJILANvsLEPENCI100--------
Saturday November 05LEPENCIvsKEK-U100--------
Sunday November 13LEPENCIvsLIRIA100--------
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100--1-----
Games total730--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LEPENCI532---4-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FERIZAJ20-20---------
Career Total25322---4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LEPENCIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FERIZAJPLAYERS