HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E diel, 18. Shtator 2011 - 17:00 h

LEPENCIDRENICA
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besnik Begunca" - Kaçanik
 
Spektatore: 2.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 55' : Arton HAJDARI ( 1 | Dëmtohet )
  Karton i kuq
  • 19' : Pajtim MULAKU ( 1 )
  • 19' : Bardhyl KACIU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Burhan DEMA ( 1 )
  • ' : Ertan HASAN ( 1 )
  • ' : Hysni KABASHI ( 1 )
  • ' : Liridon SYLA ( 1 )
  • ' : Valon BAJRAMI ( 1 )
  • ' : Feriz BAJRAKTARI ( 1 )
  • 15' : Bardhyl KACIU ( 1 )
  • 30' : Artan RRACAJ ( 1 | Vonese loje )