HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Pajtim MULAKU

Personal data

Picture of Pajtim MULAKU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Pajtim MULAKU
Birthday (Age):08. Tetor 1993 (29)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21LEPENCIvsGJILAN100--1-----
Saturday August 27KEK-UvsLEPENCI100--------
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI100--1-----
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA100-1------
Sunday October 30GJILANvsLEPENCI100--------
Saturday November 05LEPENCIvsKEK-U100--------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI100--1-----
Sunday November 13LEPENCIvsLIRIA100--------
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100-1------
Games total1000-23-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LEPENCI66---23-----
Career Total66---23-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LEPENCIMbrojtes