HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 21. Gusht 2011 - 18:00 h

LEPENCIGJILAN
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Gusht 2011
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ismet Shabani" - Ferizaj
Match referee(s):Besnik MORINA, Muhedin FERATI, Safet BERISHA
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Gol
 • 39' : Besmir XHIKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Burim CERKINI ( 1 )
  • ' : Xhevdet SHABANI ( 1 )
  • ' : Pajtim MULAKU ( 1 )
  • ' : Besmir XHIKA ( 1 )
  • ' : Ramush ADEMI ( 1 )
  • ' : Alban HYSENI ( 1 )