HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Dardan MIFTARI

Personal data

Picture of Dardan MIFTARI
Name:Dardan MIFTARI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 21LEPENCIvsGJILAN100------
Saturday August 27KEK-UvsLEPENCI100--1---
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI100------
Saturday November 05LEPENCIvsKEK-U100------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI100------
Sunday November 13LEPENCIvsLIRIA100------
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100------
Games total800--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LEPENCI55----1---
Career Total55----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LEPENCIPortier