HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Artan RRACAJ

Personal data

Picture of Artan RRACAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Artan RRACAJ
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100------
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA100------
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA100--1---
Saturday September 24DRENICAvsTREPCA100------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100------
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA100------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100------
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA100--1---
Games total1200--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA55----3---
Career Total55----3---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAPortier