HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 05. Nentor 2011 - 14:00 h

DRITADRENICA
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjilan
Match referee(s):Antigon REXHEPI, Sokol DOMI, Nazim IBRAHIMI
 
Spektatore: 600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 59' : Venhar SERMAXHAJ ( 1 )
  Gol
  • 28' : Venhar SERMAXHAJ ( 1 )
  • 63' : Lorik MAXHUNI ( 1 )

   Permbledhja
  59' - Fisnik Lushtaku pengon Venhar Sermaxhaj brenda zones. Penallti. Gjuan VenharSermaxhaj dhe shenon golin e dyte