HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Lorik MAXHUNI

Personal data

Picture of Lorik MAXHUNI
Name:Lorik MAXHUNI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA010--------
Saturday September 10DRENICAvsHYSI010--------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA010--------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--1-----
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100--------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA1001-------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100--1-----
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100--1-----
Saturday November 19DRENICAvsLEPENCI010--------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA100--------
Games total7401-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari5321--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari44-11-21----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA422-1-3-----
Career Total139422-61----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMbrojtes