HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 16 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1up(3)Memaliaj742116:42
2up(9)Besa6220010:28
-up(9)Dinamo6220010:28
4up(9)Bylis622007:16
-up(9)Shkumbini622007:16
6up(9)Tirana622005:05
7down(1)Skrapari642025:6-1
8down(2)Luzi 2008642026:11-5
9down(3)Sopoti642025:10-5
10down(9)Vllaznia421106:15
11down(9)Flamurtari421104:22
-down(9)Kastrioti421104:22
13down(9)Laci421104:31
-down(9)Skenderbeu421104:31
-down(9)Teuta421104:31
16down(9)Ada421102:11
-down(9)Elbasani421102:11
-down(9)Gramozi421102:11
19down(9)Kamza421101:01
20down(9)Lushnja321014:22
21down(5)Erzeni321014:31
-down(5)Sukthi321014:31
23down(7)Butrinti321012:11
-down(7)Domosdova321012:11
25down(9)Pogradeci321012:4-2
26down(9)Burreli120113:4-1
-down(9)Mamurras120113:4-1
28down(9)Apolonia120111:2-1
-down(9)Gramshi120111:2-1
-down(9)Luftetari120111:2-1
31down(9)Partizani120110:1-1
32down(9)Bilisht Sport120112:4-2
-down(9)Tomori120112:4-2
34down(9)Terbuni120111:6-5
35up(37)Olimpik010011:3-2
-up(37)Turbina010011:3-2
37up(39)Albpetrol010010:2-2
-up(39)Delvina010010:2-2
-up(39)Himara010010:2-2
-up(39)Iliria010010:2-2
-up(39)Tepelena010010:2-2
42up(44)Veleciku010011:4-3
43down(9)Beselidhja020021:7-6
-down(9)Vlora020021:7-6


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation