HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
Rezultatet - Turi i Dyte - Vajtje (21.10.2015)

E hënë, 12.10.2015 - 3. Java
 16:00 hSopotiSkenderbeu1 - 1 
E mërkurë, 21.10.2015 - 3. Java
 16:30 hLushnjaPartizani1 - 3 
 16:30 hBylisLaci0 - 0 
 16:30 hIliriaKukësi0 - 5 
 16:30 hKastriotiTirana1 - 5 
 16:30 hTerbuniFlamurtari0 - 1 
 16:30 hKamzaTeuta0 - 1 
E mërkurë, 28.10.2015 - 3. Java
 16:30 hApoloniaVllaznia0 - 0