HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Festim MIRAKAFestim MIRAKA  Republika e Shqiperise31. Dhjetor 1987 (36)88--------
 Shkelzen RUCIShkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)1111----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Emiljano SHEHUEmiljano SHEHU  - (-)1-1---------
 Marius TOPIMarius TOPI  - (-)2111--------
 Oltion RAPAOltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1717-1--3-----
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)18171---21----
 Donald RAPODonald RAPO  - (-)146831-----1-
 Edy BOYOMEdy BOYOM  - (-)1919--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-71--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Brixhild BRAHIMAJBrixhild BRAHIMAJ  - (-)844---2-----
 Satonho DANYSatonho DANY  - (-)8625--------
 Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  AbsenceRepublika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1010----------
 Albano ALEKSIAlbano ALEKSI  - (-)121021--3--1--
 Ussama MUTUMANEUssama MUTUMANE  - (-)422---1-----
 Vangjel ZGUROVangjel ZGURO  - (-)66-2--41----
 Eduard RROCAEduard RROCA  Republika e Shqiperise28. Korrik 1993 (30)1010-61-2-----
 Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (34)141313--51-3--
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)171612--41----
 Dejvi BREGUDejvi BREGU  Republika e Shqiperise- (-)1616-35-4-----
 Silvio ZOGAJSilvio ZOGAJ  Republika e Shqiperise25. Korrik 1997 (26)5-5---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-334-41-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Baptiste FayeBaptiste Faye  Senegal, Republic of18. Gusht 1987 (36)41311-1-----
 Andres MONTEROAndres MONTERO  Absence- (-)63311-2-----
 Kristal ABAZAJKristal ABAZAJ  - (-)1715283-4-----
 Pedro BENGUIPedro BENGUI  - (-)211---------
 Eri LAMCJAEri LAMCJA  - (-)53231-1-----
 Artur Faifa ReginaldoArtur Faifa Reginaldo  Mozambique, Republic of04. Qershor 1990 (34)1614216-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 21-444-41-
 Stafi i Luftetari [Luftetari]

 Funksioni
Mladen MILINKOVICMladen MILINKOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Marko JOVANOVICMarko JOVANOVIC  Serbia, Republic of21. Tetor 1978 (45)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer