HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - DRENICA [DRE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enes SHOSHOLLI  Republika e Kosoves- (-)44----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Liridon BEHRAMI  Republika e Kosoves12. Nentor 1987 (36)------------
0Sami GECI  Republika e Kosoves20. Mars 1975 (49)55-------1--
0Arsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)------------
0Sadat JASHARI  Republika e Kosoves28. Prill 1989 (35)11----------
0Hisni KABASHI  Republika e Kosoves- (-)11----------
0Fisnik LUSHTAKU  Republika e Kosoves21. Janar 1987 (37)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Feriz BAJRAKTARI  Republika e Kosoves- (-)321---------
0Azem BEJTA  Republika e Kosoves- (-)-------1----
0Përparim DEMIRAJ  Republika e Kosoves23. Tetor 1989 (34)44----------
0Drilon DOBRA  Republika e Kosoves21. Prill 1989 (35)2-2---------
0Muhamet DRAGUSHA  Republika e Kosoves- (-)------------
0Dukagjin GASHI  Republika e Kosoves07. Tetor 1985 (38)44--1-3--1--
0Mensur LIMANI  Republika e Kosoves- (-)44--3-------
0Lapidar LLADROVCI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Liridon SYLA  - (-)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-51-2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves23. Janar 1979 (45)33-11-------
0Samir RAMIZI  Republika e Kosoves- (-)422-2-2-----
0Bujar TAHIRAJ  Republika e Kosoves- (-)------------
0Visar TAHIRAJ  Republika e Kosoves- (-)3-3---------
0Liridon ZARIQI  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-71-2--
 Stafi i DRENICA [DRENICA]

 Funksioni
Tahir LUSHTAKU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer