HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11

Player Information - Përparim DEMIRAJ

Personal data

Picture of Përparim DEMIRAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Përparim DEMIRAJ
Birthday (Age):23. Tetor 1989 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 15TREPCAvsDRENICA100--------
Saturday August 21DRENICAvsKEK-U100--------
Saturday October 02DRENICAvsTREPCA 89100--------
Saturday November 20LIRIAvsDRENICA100--------
Games total400--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14DRENICA1-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11DRENICA22----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10DRENICA61160-1-------
Career Total65461-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10DRENICAPLAYERS