HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - DRENICA [DRE]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Besim BAJRAKTARIBesim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves23. Janar 1979 (45)288204
0Feriz BAJRAKTARIFeriz BAJRAKTARI  Republika e Kosoves- (-)11--
0Liridon BEHRAMILiridon BEHRAMI  Republika e Kosoves12. Nentor 1987 (36)222201
0Besar BEQIRIBesar BEQIRI  Republika e Kosoves01. Maj 1988 (36)----
0Përparim DEMIRAJPërparim DEMIRAJ  Republika e Kosoves23. Tetor 1989 (34)1411140-
0Drilon DOBRADrilon DOBRA  Republika e Kosoves21. Prill 1989 (35)----
0Dukagjin GASHIDukagjin GASHI  Republika e Kosoves07. Tetor 1985 (38)88--
0Ardian GECIArdian GECI  Republika e Kosoves16. Shtator 1984 (39)21120-
0Sami GECISami GECI  Republika e Kosoves20. Mars 1975 (49)66--
0Arton HAJDARIArton HAJDARI  Republika e Kosoves27. Qershor 1976 (47)88-2
0Fitim HALITIFitim HALITI  Republika e Kosoves22. Janar 1982 (42)1010-5
0Fazlli JASHARIFazlli JASHARI  Republika e Kosoves30. Shtator 1989 (34)222201
0Sadat JASHARISadat JASHARI  Republika e Kosoves28. Prill 1989 (35)66--
0Fisnik LUSHTAKUFisnik LUSHTAKU  Republika e Kosoves21. Janar 1987 (37)99-2
0Alban MAVRIQIAlban MAVRIQI  Republika e Kosoves- (-)21120-
0Mark MILICAJMark MILICAJ  Republika e Kosoves15. Janar 1987 (37)844801
0Premton MUJAPremton MUJA  Republika e Kosoves21. Maj 1985 (39)1010-2
0Dardan MUSLIUDardan MUSLIU  Republika e Kosoves19. Qershor 1989 (35)----
0Arsim PLEPOLLIArsim PLEPOLLI  Republika e Kosoves11. Prill 1977 (47)99--
0Arbër PREKAZIArbër PREKAZI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)21120-
0Shkëlzen RUGOVAShkëlzen RUGOVA  Republika e Kosoves19. Korrik 1980 (43)11-1
0Dardan RUSHITIDardan RUSHITI  Republika e Kosoves17. Prill 1988 (36)----
0Diedon RUSHITIDiedon RUSHITI  Republika e Kosoves10. Tetor 1989 (34)----
0Ekrem SADIKUEkrem SADIKU  Republika e Kosoves07. Mars 1989 (35)----
0Enes SHOSHOLLIEnes SHOSHOLLI  Republika e Kosoves- (-)1010--
0Ardian SYLAArdian SYLA  Republika e Kosoves09. Prill 1989 (35)20-20-
0Bujar TAHIRAJBujar TAHIRAJ  Republika e Kosoves- (-)----
0Visar TAHIRAJVisar TAHIRAJ  Republika e Kosoves- (-)222201
0Brahim VOJVODABrahim VOJVODA  Republika e Kosoves- (-)77-4
0Ismet XHEMAJLIIsmet XHEMAJLI  Republika e Kosoves13. Dhjetor 1989 (34)----
0Rexhë ZHABOLLAJRexhë ZHABOLLAJ  Republika e Kosoves05. Dhjetor 1980 (43)120-120-
Total