HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Arsim PLEPOLLI

Personal data

Picture of Arsim PLEPOLLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Arsim PLEPOLLI
Birthday (Age):11. Prill 1977 (47)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15DRENICAvsLIRIA1001-------
Sunday August 23KOSOVA(V)vsDRENICA100--------
Saturday August 29DRENICAvsFERIZAJ1001-------
Wednesday September 02KEK-UvsDRENICA100--1-----
Saturday September 05DRENICAvsFLAMURTARI100--------
Sunday September 13BESAvsDRENICA100--------
Saturday September 19DRENICAvsVELLAZNIMI100--1-----
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA100--------
Sunday September 27HYSIvsDRENICA100--------
Games total9002-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12GJILAN44----2-----
Superkupa KosovesTREPCA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10DRENICA55--2-2-----
Career Total1111--2-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12GJILANMesfushor
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10DRENICAPLAYERS