HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Premton MUJA

Personal data

Picture of Premton MUJA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Premton MUJA
Birthday (Age):21. Maj 1985 (39)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15DRENICAvsLIRIA100--------
Sunday August 23KOSOVA(V)vsDRENICA101--------
Saturday August 29DRENICAvsFERIZAJ100--------
Wednesday September 02KEK-UvsDRENICA101--------
Saturday September 05DRENICAvsFLAMURTARI100--------
Sunday September 13BESAvsDRENICA100--------
Saturday September 19DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA1001-1-----
Sunday September 27HYSIvsDRENICA100--------
Saturday March 27DRENICAvsHYSI100--------
Games total10021-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12GJILAN76111-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10DRENICA66--1-1-----
Career Total1312112-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12GJILANSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10DRENICAPLAYERS