HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - BESA [BES]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Arlind AHMETIArlind AHMETI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1988 (35)100-100-
0Bekim BAJRAKTARIBekim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves05. Janar 1975 (49)1010--
0Sanel BANDICSanel BANDIC  Republika e Kosoves05. Shtator 1987 (36)22--
0Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)----
0Valmir BYTYCIValmir BYTYCI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1982 (42)88--
0Agron CACAJAgron CACAJ  Republika e Kosoves01. Shkurt 1989 (35)233203
0Granit CEKAJGranit CEKAJ  Republika e Kosoves27. Nentor 1988 (35)666603
0Qëndrim DAUTAJQëndrim DAUTAJ  Republika e Kosoves07. Janar 1991 (33)----
0Dëfrim DEMAJDëfrim DEMAJ  Republika e Kosoves21. Dhjetor 1989 (34)99-1
0Mensur DURAKUMensur DURAKU  Republika e Kosoves19. Korrik 1982 (42)1010-3
0Labinot EFENDIJALabinot EFENDIJA  Republika e Kosoves- (-)99-1
0Elvis GACAFERRIElvis GACAFERRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)644601
0Durim GASHIDurim GASHI  Republika e Kosoves28. Gusht 1990 (33)----
0Egzon GASHIEgzon GASHI  Republika e Kosoves08. Nentor 1988 (35)12331202
0Visar HAXHIJAVisar HAXHIJA  Republika e Kosoves14. Gusht 1989 (34)----
0Blerim HYSENLEKAJBlerim HYSENLEKAJ  Republika e Kosoves26. Shkurt 1988 (36)99-2
0Fitim KASAPIFitim KASAPI  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)11--
0Besnik (P) KRASNIQIBesnik (P) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1990 (34)21120-
0Diar MIFTARAJDiar MIFTARAJ  Republika e Kosoves20. Shtator 1990 (33)811801
0Denis MOLLIQAJDenis MOLLIQAJ  Republika e Kosoves26. Tetor 1988 (35)99-4
0Besart MORINABesart MORINA  Republika e Kosoves03. Shkurt 1990 (34)----
0Besnik MORINABesnik MORINA  Republika e Kosoves09. Janar 1988 (36)277203
0Florent PAPUCIFlorent PAPUCI  Republika e Kosoves18. Shkurt 1988 (36)66--
0Milot UKAJMilot UKAJ  Republika e Kosoves23. Mars 1990 (34)----
0Krenar VOKSHIKrenar VOKSHI  Republika e Kosoves01. Janar 1986 (38)44-2
0Haxhi ZEKAHaxhi ZEKA  Republika e Kosoves25. Nentor 1973 (50)1010-2
0Shpëtim ZHARAShpëtim ZHARA  Republika e Kosoves06. Janar 1989 (35)----
Total