HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Florent PAPUCI

Personal data

Picture of Florent PAPUCI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Florent PAPUCI
Birthday (Age):18. Shkurt 1988 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 16BESAvsKOSOVA(V)100--------
Sunday September 06BESAvsVELLAZNIMI100--1-----
Sunday September 13BESAvsDRENICA100--------
Saturday September 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday September 23BESAvsHYSI100--------
Sunday March 14BESAvsPRISHTINA100--------
Games total600--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14BESA11----11----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA77---13--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA55----1-----
Career Total1515---161-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS